fetchmail 6.2.2 - en to sk translation catalogue (397 entries)

en: 	%d msg %d octets long skipped by fetchmail.
sk: 	%d msg %d oktetov dlhé vynechané fetchmailom.

en: 
    Caught SIGINT... bailing out.
sk: 
    SIGINT obdržané... končím.

en:       --syslog      use syslog(3) for most messages when running as a daemon
sk:       --syslog      použi syslog(3) pre väčšinu správ keď beží ako démon

en:   %d UIDs saved.
sk:   %d UID-ov uložených.

en:   %s messages will be retrieved (--all %s).
sk:   %s správy budu prijaté (--all %s).

en:   -?, --help        display this option help
sk:   -?, --help        zobraz tohto pomocníka

en:   -L, --logfile     specify logfile name
sk:   -L, --logfile     špecifikuj názov log-súboru

en:   -N, --nodetach    don't detach daemon process
sk:   -N, --nodetach    neodpájaj proces démona

en:   -V, --version     display version info
sk:   -V, --version     zobraz informáciu o verzii

en:   -c, --check       check for messages without fetching
sk:   -c, --check       skontroluj správy bez stiahnutia

en:   -d, --daemon      run as a daemon once per n seconds
sk:   -d, --daemon      spusti ako démon raz za n sekúnd

en:   -f, --fetchmailrc specify alternate run control file
sk:   -f, --fetchmailrc špecifikuj náhradný spúšťací riadiaci súbor

en:   -i, --idfile      specify alternate UIDs file
sk:   -i, --idfile      špecifikuj náhradný súbor UID-ov

en:   -q, --quit        kill daemon process
sk:   -q, --quit        zabi proces démona

en:   -s, --silent      work silently
sk:   -s, --silent      pracuj potichu

en:   -v, --verbose     work noisily (diagnostic output)
sk:   -v, --verbose     pracuj hlučne (diagnostický výstup)

en:   APOP secret = "%s".
sk:   APOP tajomstvo = "%s".

en:   Address to be put in RCPT TO lines shipped to SMTP will be %s
sk:   Adresa, ktorá sa použije v RCPT TO a bude doručená v SMTP bude %s

en:   All available authentication methods will be tried.
sk:  Všetky dostupné metódy autentifikácie budú vyskúšané.

en:   CRAM-Md5 authentication will be forced.
sk:   CRAM-Md5 autentifikácia bude povinná.

en:   Carriage-return forcing is %s (forcecr %s).
sk:   Vynútenie znaku "návrat vozíka"-CR je %s (forcecr %s).

en:   Carriage-return stripping is %s (stripcr %s).
sk:   Vynechanie znaku "návrat vozíka"-CR je %s (stripcr %s).

en:   Connection must be through interface %s.
sk:   Spojenie musí byť realizované pomocou rozhrania %s.

en:   DNS lookup for multidrop addresses is %s.
sk:   DNS vyhľadávanie pre multi-drop adresy je %s.

en:   Default mailbox selected.
sk:   Vybraný štandardný poštový priečinok.

en:   Deletion interval between expunges forced to %d (--expunge %d).
sk:   Interval medzi skutočnými vymazaniami nastavený na %d (--expunge %d).

en:   Delivered-To lines will be %s (dropdelivered %s)
sk:   Delivered-To riadky budú %s (dropdelivered %s)

en:   Domains for which mail will be fetched are:
sk:   Domény pre ktoré bude doručená pošta sú:

en:   End-to-end encryption assumed.
sk:   Predpokladané šifrovanie na úrovni koncového zariadenia.

en:   Envelope header is assumed to be: %s
sk:   Predpokladá sa záhlavie obálky: %s

en:   Envelope-address routing is disabled
sk:   Smerovanie adries obálok nie je aktivované

en:   Fetched messages %s be kept on the server (--keep %s).
sk:   Stiahnuté správy %s ponechané na servri (--keep %s).

en:   GSSAPI authentication will be forced.
sk:   GSSAPI autentifikácia bude povinná.

en:   Host part of MAIL FROM line will be %s
sk:   Hosťová časť z MAIL FROM riadku bude %s

en:   Idle after poll is %s (idle %s).
sk:   Nečinnosť po stiahnutí je %s (idle %s).

en:   Interpretation of Content-Transfer-Encoding is %s (pass8bits %s).
sk:   Interpretácia šifrovania obsahu pri prenose je %s (pass8bits %s).

en:   Kerberos V4 authentication will be forced.
sk:   Kerberos V4 autentifikácia bude povinná.

en:   Kerberos V5 authentication will be forced.
sk:   Kerberos V5 autentifikácia bude povinná.

en:   Listener connections will be made via plugout %s (--plugout %s).
sk:   Spojenia s prijímačom budú realizované pomocou plugout-u %s (--plugout %s).

en:   Local domains:
sk:   Lokálne domény:

en:   MIME decoding is %s (mimedecode %s).
sk:   Dekódovanie MIME je %s (mimedecode %s).

en:   Mail service principal is: %s
sk:   Vedúci poštovej služby je: %s

en:   Mail will be retrieved via %s
sk:   Pošta bude prijatá cez %s

en:   Message size limit is %d octets (--limit %d).
sk:   Limit pre veľkosť správy je %d oktetov (--limit %d).

en:   Message size warning interval is %d seconds (--warnings %d).
sk:   Interval pre varovanie ohľadom veľkosti správy je %d sekúnd (--warnings %d).

en:   Messages will be %cMTP-forwarded to:
sk:   Správy budú %cMTP-dopravené na:

en:   Messages will be appended to %s as BSMTP
sk:   Správy budú pripojené k %s ako BSMTP

en:   Messages will be delivered with "%s".
sk:   Správy budú doručené s "%s".

en:   Multi-drop mode:
sk:   Multi-drop mód:

en:   NTLM authentication will be forced.
sk:   NTLM autentifikácia bude povinná.

en:   No SMTP message batch limit (--batchlimit 0).
sk:   Dávka SMTP správ nie je limitovaná (--batchlimit 0).

en:   No UIDs saved from this host.
sk:   Neboli uložené žiadne UID-y z tohoto hostiteľa.

en:   No forced expunges (--expunge 0).
sk:   Nevynútené vymazania (--expunge 0).

en:   No interface requirement specified.
sk:   Neboli špecifikované žiadne požiadavky na rozhranie.

en:   No localnames declared for this host.
sk:   Nie sú definované žiadne lokálne názvy pre tohto hostiteľa.

en:   No message size limit (--limit 0).
sk:   Správy nemajú limitovanú veľkosť (--limit 0).

en:   No monitor interface specified.
sk:   Nebolo špecifikované žiadne monitorovacie rozhranie.

en:   No plugin command specified.
sk:   Nebol špecifikovaný žiadny príkaz pre plugin.

en:   No plugout command specified.
sk:   Nebol špecifikovaný žiadny príkaz pre plugout.

en:   No poll trace information will be added to the Received header.
    .
sk:   Do záhlavia Received nebude pridaná žiadna informácia o trase sťahovania.
    .

en:   No post-connection command.
sk:   Príkaz spúšťaný po spojení neexistuje.

en:   No pre-connection command.
sk:   Príkaz spúšťaný pred spojením neexistuje.

en:   No prefix stripping
sk:   Žiadne odstránenie prefixu

en:   No received-message limit (--fetchlimit 0).
sk:   Príjem správ nie je limitovaný (--fetchlimit 0).

en:   Nonempty Status lines will be %s (dropstatus %s)
sk:   Neprázdne stavové riadky budú %s (dropstatus %s)

en:   Number of envelope header to be parsed: %d
sk:   Počet záhlaví obálok na analýzu: %d

en:   OTP authentication will be forced.
sk:   OTP autentifikácia bude povinná.

en:   Old messages %s be flushed before message retrieval (--flush %s).
sk:   Staré správy %s budú zmazané pred príjmom nových správ (--flush %s).

en:   Options are as follows:
sk:   Prepínače sú nasledovné:

en:   Pass-through properties "%s".
sk:   Vlastnosti prechodu "%s".

en:   Password = "%s".
sk:   Heslo = "%s".

en:   Password authentication will be forced.
sk:   Autentifikácia heslom bude povinná.

en:   Password will be prompted for.
sk:   Heslo bude požadované.

en:   Poll of this server will occur every %d intervals.
sk:   Dotazovanie tohoto servra bude vykonané každé %d intervaly.

en:   Poll trace information will be added to the Received header.
sk:   Informácia o trase dotazu bude pridaná do záhlavia Received.

en:   Polling loop will monitor %s.
sk:   Dotazovací cyklus s monitorom %s.

en:   Predeclared mailserver aliases:
sk:   Preddeklarované prezývky poštového servra:

en:   Prefix %s will be removed from user id
sk:   Prefix %s bude odstránený z používateľovho id

en:   Protocol is %s
sk:   Protokol je %s

en:   Protocol is KPOP with Kerberos %s authentication
sk:   Protokol je KPOP s Kerberos %s autentifikáciou

en:   Received-message limit is %d (--fetchlimit %d).
sk:   Limit pre prijaté správy je %d (--fetchlimit %d).

en:   Recognized listener spam block responses are:
sk:   Rozpoznané SPAM-blokované odpovede prijímača sú:

en:   Rewrite of server-local addresses is %s (--norewrite %s).
sk:   Prepis lokálnej adresy servra je %s (--norewrite %s).

en:   SMTP message batch limit is %d.
sk:   Limit dávky SMTP správ je %d.

en:   SSL encrypted sessions enabled.
sk:   SSL šifrované spojenia povolené.

en:   SSL key fingerprint (checked against the server key): %s
sk:   Odtlačok SSL kľúča (kontrolovaný proti kľúču servra): %s

en:   SSL protocol: %s.
sk:   SSL Protokol je %s.

en:   SSL server certificate checking enabled.
sk:   Kontrola certifikátu SSL servra povolená.

en:   SSL trusted certificate directory: %s
sk:   SSL priečinok pre dôverné certifikáty: %s

en:   Selected mailboxes are:
sk:   Vybrané poštové priečinky sú:

en:   Server aliases will be compared with multidrop addresses by
sk:   Prezývky servra budú porovnávané s multi-drop adresami pomocou

en:   Server connection will be brought up with "%s".
sk:   Spojenie so servrom bude aktivované s "%s".

en:   Server connection will be taken down with "%s".
sk:   Spojenie so servrom bude ukončené s "%s".

en:   Server connections will be made via plugin %s (--plugin %s).
sk:   Spojenie so servrom bude realizované pomocou plugin-u %s (--plugin %s).

en:   Server nonresponse timeout is %d seconds
sk:   Časový limit pre ne-odpovedanie servra je %d sekúnd

en:   Single-drop mode:
sk:   Single-drop mód:

en:   Size warnings on every poll (--warnings 0).
sk:   Varovanie o veľkosti správ pri každom sťahovaní (--warnings 0).

en:   Spam-blocking disabled
sk:   SPAM-blokovanie vypnuté

en:   This host %s be queried when no host is specified.
sk:   Tento hostiteľ %s dotazovaný, keď nebude špecifikovaný žiadny iný.

en:   True name of server is %s.
sk:   Skutočný názov servera je %s.

en:  (%d %soctets)
sk:  (%d %s oktetov)

en:  (%d body octets)
sk:  (%d oktetov v tele správy)

en:  (%d octets).
sk:  (%d oktetov).

en:  (default)
sk: (implicitná hodnota)

en:  (default).
sk:  (implicitná hodnota).

en:  (forcing UIDL use)
sk:  (povinné použitie UIDL)

en:  (length -1)
sk: (dĺžka -1)

en:  (oversized)
sk: (nadrozmerné)

en:  (previously authorized)
sk:  (predtým autorizovaný)

en:  (using default port)
sk:  (používam štandardný port)

en:  (using network security options %s)
sk:  (používam bezpečnostné nastavenia siete %s)

en:  (using port %d)
sk:  (používam port %d)

en:  (using service %s)
sk:  (používam službu %s)

en:  <empty>
sk:  <prázdny>

en:  and
sk:  a

en:  flushed
sk:  vyprázdnené

en:  not flushed
sk:  nevyprázdnené

en:  retained
sk:  ponechané

en: %d %s for %s
sk: %d %s pre %s

en: %d local name(s) recognized.
sk: %d rozpoznaných lokálnych názvov.

en: %d messages waiting after expunge
sk: %d správ čaká po prvom vymazaní

en: %d messages waiting after first poll
sk: %d správ čaká po prvom stiahnutí

en: %d messages waiting after re-poll
sk: %d správ čaká po stiahnutí

en: %s at %s
sk: %s pri %s

en: %s at %s (folder %s)
sk: %s pri %s (priečinok %s)

en: %s configuration invalid, LMTP can't use default SMTP port
sk: nesprávna konfigurácia %s, LMTP nemôže použiť štandardný SMTP port

en: %s configuration invalid, RPOP requires a privileged port
sk: nesprávna konfigurácia %s, RPOP vyžaduje privilegovaný port

en: %s configuration invalid, port number cannot be negative
sk: nesprávna konfigurácia %s, číslo portu nemôže byť záporné

en: %s connection to %s failed
sk: %s spojení s %s bolo neúspešných

en: %s error while delivering to SMTP host %s
sk: %s-chyba pri doručovaní na SMTP server %s

en: %s error while fetching from %s
sk: %s-chyba pri sťahovaní pošty z %s

en: %s querying %s (protocol %s) at %s: poll completed
sk: %s dotazuje %s (protokol %s) na %s: ťahanie dokončené

en: %s querying %s (protocol %s) at %s: poll started
sk: %s dotazuje %s (protokol %s) na %s: ťahanie spustené

en: %s's SMTP listener does not support ATRN
sk: SMTP prijímač %s nepodporuje ATRN

en: %s's SMTP listener does not support ESMTP
sk: SMTP prijímač %s nepodporuje ESMTP

en: %s's SMTP listener does not support ETRN
sk: SMTP prijímač %s nepodporuje ETRN

en: %s: The NULLMAILER_FLAGS environment variable is set.
    This is dangerous as it can make nullmailer-inject or nullmailer's
    sendmail wrapper tamper with your From:, Message-ID: or Return-Path: headers.
    Try "env NULLMAILER_FLAGS= %s YOUR ARGUMENTS HERE"
    %s: Abort.
sk: %s: NULLMAILER_FLAGS-premenná prostredia je nastavená.
    To je nebezpečné, pretože to umožňuje pomocou nullmailer-inject a pomocou
    nullmailer-sendmail wrappera sfalšovanie vašich Od:, Správa-ID: alebo Návratová-cesta: záhlaví. Skúste "env NULLMAILER_FLAGS= %s PARAMETRE"
    %s: Ukončené.

en: %s: The QMAILINJECT environment variable is set.
    This is dangerous as it can make qmail-inject or qmail's sendmail wrapper
    tamper with your From: or Message-ID: headers.
    Try "env QMAILINJECT= %s YOUR ARGUMENTS HERE"
    %s: Abort.
sk: %s: QMAILINJECT-premenná prostredia je nastavená.
    To je nebezpečné, pretože to umožňuje pomocou qmail-inject alebo pomocou
    qmail-sendmail wrappera sfalšovanie vašich Od: alebo Správa-ID: záhlaví.
    Skúste "env QMAILINJECT= %s PARAMETRE"
    %s: Ukončené.

en: %s: You don't exist.  Go away.
sk: %s: Neexistujete. Choďte preč.

en: %s: can't determine your host!
sk: %s: nemôžem rozoznať vášho hostiteľa!

en: %s:%d: warning: found "%s" before any host names
sk: %s:%d: varovanie: nájdené "%s" pred niektorými názvami hostiteľa

en: %s:%d: warning: unknown token "%s"
sk: %s:%d: varovanie: neznámy symbol "%s"

en: %u is unseen
sk: %u je neprečítaných

en: ATRN request refused.
sk: ATRN žiadosť zamietnutá.

en: All
sk: Všetky

en: All connections are wedged.  Exiting.
sk: Žiadne spojenie nefunguje. Končím.

en: Authentication required.
sk: Autentifikácia požadovaná.

en: Authorization OK on %s@%s
sk: Autentifikácia OK na %s@%s

en: Authorization failure on %s@%s%s
sk: Chyba autorizácie pri %s@%s%s

en: Both fetchall and keep on in daemon mode is a mistake!
sk: Použitie fetchall ako aj keep on v režime démona je chybné!

en: Cannot support ETRN without gethostbyname(2).
sk: ETRN nie je podporované bez gethostbyname(2).

en: Cannot support ODMR without gethostbyname(2).
sk: ODMR nie je podporované bez gethostbyname(2).

en: Checking if %s is really the same node as %s
sk: Kontrolujem, či %s je naozaj ten istý uzol ako %s

en: Command not implemented
sk: Príkaz nie je implementovaný

en: Could not decode OTP challenge
sk: Nie je možné dekódovať OTP výzvu

en: Couldn't get service name for [%s]
sk: Nemôžem získať názov služby pre [%s]

en: Couldn't unwrap security level data
sk: Nemôžem rozbaliť dáta bezpečnostnej úrovne

en: Credential exchange complete
sk: Výmena osobných údajov kompletná

en: DNS lookup
sk: DNS vyhľadávanie

en: Deleting fetchids file.
sk: Mažem súbor fetchids.

en: ERROR: no support for getpassword() routine
sk: CHYBA: žiadna podpora pre rutinu getpassword()

en: ETRN support is not configured.
sk: ETRN podpora nebola nakonfigurovaná.

en: ETRN syntax error
sk: ETRN-syntaktická chyba

en: ETRN syntax error in parameters
sk: ETRN-syntaktická chyba v parametroch

en: Enter password for %s@%s:
sk: Zadaj heslo pre %s@%s:

en: Error creating security level request
sk: Chyba pri vytváraní žiadosti bezpečnostnej úrovne

en: Error exchanging credentials
sk: Chyba pri výmene osobných údajov

en: Error releasing credentials
sk: Chyba pri uvoľňovaní osobných údajov

en: Fetchmail could not get mail from %s@%s.
sk: Fetchmail nemohol získať poštu z %s@%s.

en: Fetchmail saw more than %d timeouts while attempting to get mail from %s@%s.
sk: Fetchmail zistil viac ako %d vypršaní časových limitov pri pokusoch
    získať poštu z %s@%s.

en: Fetchmail was able to log into %s@%s.
sk: Fetchmail bol úspešný pri prihlásení na %s@%s.

en: Fetchmail will direct error mail to the postmaster.
sk: Fetchmail bude smerovať chybové správy správcovi pošty.

en: Fetchmail will direct error mail to the sender.
sk: Fetchmail bude smerovať chybové správy odosielateľovi.

en: Fetchmail will forward misaddressed multidrop messages to %s.
sk: Fetchmail bude nesprávne adresované správy posielať ďalej na %s.

en: Fetchmail will masquerade and will not generate Received
sk: Fetchmail sa bude maskovať a nebude generovať Received

en: Fetchmail will show progress dots even in logfiles.
sk: Fetchmail bude zobrazovať priebeh pomocou bodiek aj v log-súbore.

en: IMAP support is not configured.
sk: IMAP podpora nebola nakonfigurovaná.

en: IP address.
sk: IP adries.

en: Idfile is %s
sk: Idfile je %s

en: Invalid authentication `%s' specified.
sk: Špecifikovaná neplatná autentifikácia `%s'.

en: Invalid protocol `%s' specified.
sk: Špecifikovaný neplatný protokol `%s'.

en: Kerberos V4 support not linked.
sk: Podpora Kerberos V4 nebola pripojená.

en: Kerberos V5 support not linked.
sk: Podpora Kerberos V5 nebola pripojená.

en: Lead server has no name.
sk: Vedúci server nemá meno.

en: Lock-busy error on %s@%s
sk: Zámka-chyba zaneprázdnenia pri %s@%s

en: Logfile is %s
sk: Log-súbor je %s

en: Maximum GSS token size is %ld
sk: Maximálna veľkosť GSS symbolu je %ld

en: New UID list from %s:
sk: Nový zoznam UID z %s:

en: No IP address found for %s
sk: Nebola nájdená žiadna IP adresa pre %s

en: No interface found with name %s
sk: Nebolo nájdené žiadne rozhranie s názvom %s

en: No mail for %s
sk: Žiadna pošta pre %s

en: No mailservers set up -- perhaps %s is missing?
sk: Nie sú nakongifurované poštové sevre -- možno chýba %s?

en: No messages waiting for %s
sk: Žiadna správa pre %s

en: No, their IP addresses don't match
sk: Nie, ich IP adresy nesúhlasia

en: Node %s not allowed: %s
sk: Uzol %s nie je prípustný: %s

en: ODMR support is not configured.
sk: ODMR podpora nebola nakonfigurovaná.

en: Old UID list from %s:
sk: Starý zoznam UID z %s:

en: Only new
sk: Len nové

en: Option --all is not supported with %s
sk: Voľba --all nie je podporovaná s %s

en: Option --check is not supported with ETRN
sk: Voľba --check nie je podporovaná s ETRN

en: Option --check is not supported with ODMR
sk: Voľba --check nie je podporovaná s ODMR

en: Option --flush is not supported with %s
sk: Voľba --flush nie je podporovaná s %s

en: Option --flush is not supported with ETRN
sk: Voľba --flush nie je podporovaná s ETRN

en: Option --flush is not supported with ODMR
sk: Voľba --flush nie je podporovaná s ODMR

en: Option --keep is not supported with ETRN
sk: Voľba --keep nie je podporovaná s ETRN

en: Option --keep is not supported with ODMR
sk: Voľba --keep nie je podporovaná s ODMR

en: Option --limit is not supported with %s
sk: Voľba --limit nie je podporovaná s %s

en: Option --remote is not supported with ETRN
sk: Voľba --remote nie je podporovaná s ETRN

en: Option --remote is not supported with ODMR
sk: Voľba --remote nie je podporovaná s ODMR

en: Options for retrieving from %s@%s:
sk: Voľby pre príjem z %s@%s:

en: POP2 support is not configured.
sk: POP2 podpora nebola nakonfigurovaná.

en: POP3 support is not configured.
sk: POP3 podpora nebola nakonfigurovaná.

en: Pending messages for %s started
sk: Spracovanie nedoručených správ pre %s bolo spustené

en: Poll interval is %d seconds
sk: Dotazovací interval je %d sekúnd

en: Polling %s
sk: Obnovujem %s

en: Progress messages will be logged via syslog
sk: Protokol o správach bude zaznamenaný syslog-om

en: Protocol identified as IMAP2 or IMAP2BIS
sk: Protokol identifikovaný ako IMAP2 alebo IMAP2BIS

en: Protocol identified as IMAP4 rev 0
sk: Protokol identifikovaný ako IMAP4 rev 0

en: Protocol identified as IMAP4 rev 1
sk: Protokol identifikovaný ako IMAP4 rev 1

en: Query status=%d
sk: Stav dotazu=%d

en: Query status=0 (SUCCESS)
sk: Stav dotazu=0 (SUCCESS)

en: Query status=1 (NOMAIL)
sk: Stav dotazu=1 (NOMAIL)

en: Query status=10 (SMTP)
sk: Stav dotazu=10 (SMTP)

en: Query status=11 (DNS)
sk: Stav dotazu=11 (DNS)

en: Query status=12 (BSMTP)
sk: Stav dotazu=12 (BSMTP)

en: Query status=13 (MAXFETCH)
sk: Stav dotazu=13 (MAXFETCH)

en: Query status=2 (SOCKET)
sk: Stav dotazu=2 (SOCKET)

en: Query status=3 (AUTHFAIL)
sk: Stav dotazu=3 (AUTHFAIL)

en: Query status=4 (PROTOCOL)
sk: Stav dotazu=4 (PROTOCOL)

en: Query status=5 (SYNTAX)
sk: Stav dotazu=5 (SYNTAX)

en: Query status=6 (IOERR)
sk: Stav dotazu=6 (IOERR)

en: Query status=7 (ERROR)
sk: Stav dotazu=7 (ERROR)

en: Query status=8 (EXCLUDE)
sk: Stav dotazu=8 (EXCLUDE)

en: Query status=9 (LOCKBUSY)
sk: Stav dotazu=9 (LOCKBUSY)

en: Queuing for %s started
sk: Spracovanie fronty pre %s bolo spustené

en: Received
sk: Prijaté

en: Releasing GSS credentials
sk: Uvoľňujem osobné údaje GSS

en: Repoll immediately on %s@%s
sk: Okamžité stiahnutie z %s@%s

en: Required LOGIN capability not supported by server
sk: Požadovaná funkcia LOGIN nie je podporovaná servrom

en: Required NTLM capability not compiled into fetchmail
sk: Požadovaná funkcia NTLM nebola preložená do fetchmail-u

en: Required OTP capability not compiled into fetchmail
sk: Požadovaná funkcia OTP nebola preložená do fetchmail-u

en: Routing message version %d not understood.
sk: Verzia smerovania správy %d nerozpoznaná.

en: SIGPIPE thrown from an MDA or a stream socket error
sk: SIGPIPE obdržané z MDA alebo chyba v prúde dát zo socketu

en: SMTP listener rejected local recipient addresses:
sk: SMTP prijímač zamietol lokálne adresy príjemcu:

en: SMTP transaction
sk: SMTP transakcia

en: SSL connection failed.
sk: SSL spojenie neúspešné.

en: SSL support is not compiled in.
sk: SSL podpora nebola preložená.

en: Scratch list of UIDs:
sk: Dočasný zoznam UID-ov:

en: Sending credentials
sk: Posielam osobné údaje

en: Server busy error on %s@%s
sk: Chyba zaneprázdnenia servra pri %s@%s

en: Server requires integrity and/or privacy
sk: Server požaduje integritu a/alebo súkromie

en: Service has been restored.
sk: Služba bola obnovená.

en: String '%s' is not a valid number string.
sk: Reťazec '%s' nie je platný číselny reťazec.

en: Subject: Fetchmail oversized-messages warning.
    
    The following oversized messages remain on the mail server %s:
sk: Predmet: Fetchmail-varovanie: nadrozmerná správa.
    
    Nasledujúca nadrozmerná správa zostáva na poštovom serveri %s:

en: Subject: Fetchmail unreachable-server warning.
    
    Fetchmail could not reach the mail server %s:
sk: Predmet: Fetchmail varovanie - nedosiahnuteľný server.
    
    Fetchmail sa nemohol spojiť s poštovým serverom %s:

en: Subject: fetchmail authentication OK on %s@%s
sk: Predmet: fetchmail autentifikácia OK na %s@%s

en: Subject: fetchmail authentication failed on %s@%s
sk: Predmet: autentifikácia fetchmailu neúspešná pri %s@%s

en: Subject: fetchmail sees repeated timeouts
sk: Predmet: fetchmail spozoroval opakované vypršanie časových limitov

en: Taking options from command line%s%s
sk: Preberám voľby z príkazového riadku%s%s

en: The attempt to get authorization failed.
    Since we have already succeeded in getting authorization for this
    connection, this is probably another failure mode (such as busy server)
    that fetchmail cannot distinguish because the server didn't send a useful
    error message.
    
    However, if you HAVE changed your account details since starting the
    fetchmail daemon, you need to stop the daemon, change your configuration
    of fetchmail, and then restart the daemon.
    
    The fetchmail daemon will continue running and attempt to connect
    at each cycle.  No future notifications will be sent until service
    is restored.
sk: Pokus o autorizáciu bol neúspešný.
    Pretože predchádzajúce pokusy o autorizáciu tohoto  spojenia boli úspešné,
    asi existuje iná príčina chyby spojenia (zaneprázdnený server a pod.)
    ktorú fetchmail nevie rozpoznať, pretože server neposlal potrebné
    chybové hlásenie.
    
    Napriek tomu ak ste skutočne zmenili údaje o vašom konte po štarte
    fetchmail démona, potrebujete tento démon zastaviť, zmeniť konfiguráciu
    fetchmail-u a potom démon znovu spustiť.
    
    Fetchmail démon bude naďalej pokračovať v práci a bude sa pokúšať
    o spojenie. Ďalšie upozornenia nebudú zasielané, pokiaľ služba
    nebude obnovená.

en: The attempt to get authorization failed.
    This probably means your password is invalid, but some servers have
    other failure modes that fetchmail cannot distinguish from this
    because they don't send useful error messages on login failure.
    
    The fetchmail daemon will continue running and attempt to connect
    at each cycle.  No future notifications will be sent until service
    is restored.
sk: Pokus o autorizáciu bol neúspešný.
    Znamená to pravdepodobne, že vaše heslo je neplatné, avšak niektoré
    servre majú iné chybové módy, ktoré fetchmail nevie rozpoznať,
    pretože servre neposlali potrebné chybové hlásenia ohľadom prihlásenia.
    
    Fetchmail démon bude naďalej pokračovať v práci a bude sa pokúšať
    o spojenie. Ďalšie upozornenia nebudú zasielané, pokiaľ služba
    nebude obnovená.

en: This could mean that your mailserver is stuck, or that your SMTP
    server is wedged, or that your mailbox file on the server has been
    corrupted by a server error.  You can run `fetchmail -v -v' to
    diagnose the problem.
    
    Fetchmail won't poll this mailbox again until you restart it.
sk: To môže znamenať, že váš poštový server zlyhal, alebo váš SMTP
    server nefunguje správne, alebo váš poštový priečinok na serveri bol
    poškodený chybou servera. Môžete spustiť `fetchmail -v -v'
    pre diagnostiku problému.
    
    Fetchmail nebude pracovať s týmto priečinkom, pokiaľ ho nespustíte znova.

en: This is fetchmail release %s
sk: Toto je fetchmail verzia %s

en: Unable to open kvm interface. Make sure fetchmail is SGID kmem.
sk: Nemôžem otvoriť rozhranie kvm, uistite sa že fetchmail má nastavené SGID kmem

en: Unable to parse interface name from %s
sk: Nemôžem analyzovať názov rozhrania z %s

en: Unable to process ATRN request now
sk: Nie je možné teraz spracovať ATRN žiadosť

en: Unable to queue messages for node %s
sk: Nemôžem spracovať frontu správ pre uzol %s

en: Unknown ETRN error %d
sk: ETRN-neznáma syntaktická chyba %d

en: Unknown ODMR error %d
sk: Neznáma ODMR chyba %d

en: Unknown login or authentication error on %s@%s
sk: Neznáma chyba pri prihlásení alebo autentifikácii na %s@%s

en: Unwrapped security level flags: %s%s%s
sk: Rozbalené príznaky bezpečnostnej úrovne: %s%s%s

en: Using service name [%s]
sk: Používam názov služby [%s]

en: Value of string '%s' is %s than %d.
sk: Hodnota reťazca '%s' je %s ako %d.

en: Warning: multiple mentions of host %s in config file
sk: Upozornenie: viaceré zmienky o hostiteli %s v konfiguračnom súbore

en: Writing fetchids file.
sk: Zapisujem súbor fetchids.

en: Yes, their IP addresses match
sk: Áno, ich IP adresy súhlasia

en: You have no mail.
sk: Nemáte poštu.

en: activity on %s -noted- as %d
sk: aktivita na %s -zaznamenaná- ako %d

en: activity on %s checked as %d
sk: aktivita na %s skontrolovaná ako %d

en: alloca failed
sk: alloca neúspešné

en: analyzing Received line:
    %s
sk: analýza riadku Received:
    %s

en: attempt to re-exec fetchmail failed
sk: pokus o nové spustenie fetchmail zlyhal

en: attempt to re-exec may fail as directory has not been restored
sk: pokus o nové spustenie môže zlyhať, pretože priečinok nebol obnovený

en: awakened at %s
sk: zobudený o %s

en: awakened by %s
sk: zobudený od %s

en: awakened by signal %d
sk: zobudený signálom %d

en: background
sk: pozadie

en: bogus message count!
sk: neplatný počet správ!

en: client/server protocol
sk: klient/server protokol

en: client/server synchronization
sk: klient/server synchronizácia

en: could not decode BASE64 challenge
sk: nemôžem dekódovať BASE64 výzvu

en: could not decode BASE64 ready response
sk: nemôžem dekódovať BASE64 odpoveď o pripravenosti

en: could not decode initial BASE64 challenge
sk: nemôžem dekódovať počiatočnú BASE64 výzvu

en: could not get current working directory
sk: nemôžem nájsť aktuálny pracovný adresár

en: could not open %s to append logs to
sk: nemôžem otvoriť %s pre pripojenie logov k

en: couldn't fetch headers, message %s@%s:%d (%d octets)
sk: nemôžem získať záhlavie, správa %s@%s:%d (%d oktetov)

en: couldn't find HESIOD pobox for %s
sk: nemôžem nájsť HESIOD poštovú schránku pre %s

en: couldn't time-check %s (error %d)
sk: nemôžem vykonať časovú kontrolu %s (chyba %d)

en: couldn't time-check the run-control file
sk: nemôžem vykonať časovú kontrolu run-control súboru

en: decoded as %s
sk: dekódované ako %s

en: disabled
sk: zakázané

en: discarded
sk: zahodené

en: enabled
sk: povolené

en: expunge failed
sk: vymazanie zlyhalo

en: fetchlimit %d reached; %d messages left on server %s account %s
sk: fetchlimit %d dosiahnutý; %d správ ponecháných na serveri %s účet %s

en: fetchmail: %s fetchmail at %d killed.
sk: fetchmail: %s-fetchmail pri %d ukončený.

en: fetchmail: another foreground fetchmail is running at %d.
sk: fetchmail: je spustený iný fetchmail v popredí na %d.

en: fetchmail: background fetchmail at %d awakened.
sk: fetchmail: fetchmail bežiaci v pozadí na %d bol prebudený.

en: fetchmail: can't accept options while a background fetchmail is running.
sk: fetchmail: nemôžem akceptovať voľby pokiaľ beží iný fetchmail v pozadí.

en: fetchmail: can't check mail while another fetchmail to same host is running.
sk: nemôžem skontrolovať poštu pokiaľ je spustený iný fetchmail pre rovnakého hostiteľa.

en: fetchmail: can't find a password for %s@%s.
sk: fetchmail: nemôžem nájsť heslo pre %s@%s.

en: fetchmail: can't poll specified hosts with another fetchmail running at %d.
sk: fetchmail: nemôžem ťahať z uvedených hostiteľov pokiaľ beží iný fetchmail na %d.

en: fetchmail: elder sibling at %d died mysteriously.
sk: fetchmail: starší súrodenec na %d záhadne zomrel.

en: fetchmail: error killing %s fetchmail at %d; bailing out.
sk: fetchmail: chyba pri stopovaní %s-fetchmailu pri %d; zastavené.

en: fetchmail: invoked with
sk: fetchmail: vyvolaný s

en: fetchmail: lock creation failed.
sk: fetchmail: vytvorenie zámky zlyhalo.

en: fetchmail: network security support is disabled
sk: fetchmail: podpora sieťovej bezpečnosti je zakázaná

en: fetchmail: no mailservers have been specified.
sk: fetchmail: neboli špecifikované poštové servre.

en: fetchmail: no other fetchmail is running
sk: fetchmail: nie je spustený žiadny ďalší fetchmail

en: fetchmail: removing stale lockfile
sk: fetchmail: odstraňujem starý zamykací súbor

en: fetchmail: thread sleeping for %d sec.
sk: fetchmail: vlákno uspaté na %d sekúnd.

en: fetchmail: warning: no DNS available to check multidrop fetches from %s
sk: fetchmail: varovanie: nie je dostupný DNS pre kontrolu Multidrop-spracovaní z %s

en: foreground
sk: popredie

en: forwarding and deletion suppressed due to DNS errors
sk: odoslanie a zmazanie odložené kvôli DNS chybám

en: found Received address `%s'
sk: nájdená adresa Received `%s'

en: get_ifinfo: malloc failed
sk: get_ifinfo: malloc zlyhal

en: get_ifinfo: sysctl (iflist estimate) failed
sk: get_ifinfo: sysctl (iflist odhad) zlyhal

en: get_ifinfo: sysctl (iflist) failed
sk: get_ifinfo: sysctl (iflist) zlyhal

en: gethostbyname failed for %s
sk: gethostbyname zlyhalo pre %s

en: header
sk: záhlavie

en: host is unknown.
sk: hostiteľ je neznámy.

en: incorrect header line found while scanning headers
sk: nesprávny riadok záhlavia nájdený pri prezeraní záhlaví

en: internal inconsistency
sk: vnútorná nezrovnalosť

en: interval not reached, not querying %s
sk: interval nebol dosiahnutý, nebudem posielať dotaz na %s

en: invalid IP interface address
sk: neplatná IP adresa rozhrania

en: invalid IP interface mask
sk: neplatná IP maska rozhrania

en: kept
sk: ponechané

en: kerberos error %s
sk: Kerberos-chyba %s

en: krb5_sendauth: %s [server says '%*s']
sk: krb5_sendauth: %s [server odpovedal '%*s']

en: larger
sk: väčšia

en: line accepted, %s is an alias of the mailserver
sk: riadok akceptovaný, %s je alias poštového servra

en: line rejected, %s is not an alias of the mailserver
sk: riadok zamietnutý, %s nie je alias poštového servra

en: lock busy on server
sk: zámka na servri zaneprázdnená

en: mailbox selection failed
sk: výber poštového priečinka zlyhal

en: malloc failed
sk: malloc zlyhal

en: message
sk: správa

en: message %s@%s:%d was not the expected length (%d actual != %d expected)
sk: správa %s@%s:%d nemala očakávanú dĺžku (%d aktuálne != %d očakávané)

en: message delimiter found while scanning headers
sk: oddeľovač správy nájdený pri prezeraní záhlaví

en: message has embedded NULs
sk: správa obsahuje NUL-y

en: messages
sk: správ

en: missing IP interface address
sk: chýbajúca IP adresa rozhrania

en: missing or bad RFC822 header
sk: chýbajúce alebo neplatné záhlavie RFC822

en: name is valid but has no IP address.
sk: meno je platné ale nemá IP adresu.

en: name.
sk: mien.

en: no Received address found
sk: nenájdená adresa Received

en: no local matches, forwarding to %s
sk: žiadne lokálne zhody, posielam na %s

en: no recipient addresses matched declared local names
sk: žiadna adresa príjemcu nezodpovedá zadaným lokálnym menám

en: non-null instance (%s) might cause strange behavior
sk: nenulová inštancia (%s) môže spôsobiť zvláštne správanie

en: normal termination, status %d
sk: normálne ukončenie, stav %d

en: not swapping UID lists, no UIDs seen this query
sk: nevymieňam zoznamy UID, žiadne UID-y nevideli túto požiadavku

en: poll of %s skipped (failed authentication or too many timeouts)
sk: obnovenie %s vynechané (zlyhala autentifikácia alebo vypršal čas spojenia)

en: post-connection command failed with status %d
sk: príkaz spúšťaný po spojení nebol úspešný, návratový stav: %d

en: pre-connection command failed with status %d
sk: príkaz spúšťaný pred spojením nebol úspešný, návratový stav: %d

en: re-poll failed
sk: stiahnutie zlyhalo

en: reading message %s@%s:%d of %d
sk: čítam správu %s@%s:%d z %d

en: realloc failed
sk: realloc zlyhal

en: recipient address %s didn't match any local name
sk: adresa príjemcu %s nezodpovedá žiadnemu lokálnemu menu

en: restarting fetchmail (%s changed)
sk: fetchmail reštartovaný (%s zmenených)

en: search for unseen messages failed
sk: vyhľadávanie neprečítaných správ zlyhalo

en: selecting or re-polling default folder
sk: výber alebo stiahnutie štandardného priečinka

en: selecting or re-polling folder %s
sk: výber alebo stiahnutie priečinka %s

en: skipping message %s@%s:%d (%d octets)
sk: vynechávam správu %s@%s:%d (%d oktetov)

en: skipping poll of %s, %s IP address excluded
sk: sťahovanie z %s vynechané, IP adresa %s je vylúčená

en: skipping poll of %s, %s down
sk: sťahovanie z %s vynechané, %s je nedostupný

en: skipping poll of %s, %s inactive
sk: sťahovanie z %s vynechané, %s neaktívny

en: sleeping at %s
sk: spím o %s

en: smaller
sk: menšia

en: socket
sk: Socket

en: starting fetchmail %s daemon
sk: štartujem fetchmail %s démona

en: swapping UID lists
sk: vymieňam zoznamy UID

en: temporary name server error.
sk: dočasná chyba servera mien.

en: terminated with signal %d
sk: ukončené signálom %d

en: timeout after %d seconds waiting for %s.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách pri čakaní na %s.

en: timeout after %d seconds waiting for listener to respond.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách pri čakaní na odpoveď z prijímača.

en: timeout after %d seconds waiting for server %s.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách pri čakaní na odpoveď zo servera %s.

en: timeout after %d seconds waiting to connect to server %s.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách pri čakaní na pripojenie na server %s.

en: timeout after %d seconds.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách.

en: undefined error
sk: neznáma chyba

en: unknown DNS error %d.
sk: neznáma DNS chyba %d.

en: unrecoverable name server error.
sk: neodstrániteľná chyba servera mien.

en: unsupported protocol selected.
sk: vybraný nepodporovaný protokol.

en: usage:  fetchmail [options] [server ...]
sk: použitie:  fetchmail [prepínače] [server ...]

en: warning: found "%s" before any host names
sk: varovanie: nájdené "%s" pred niektorými názvami hostiteľa

en: will
sk: bude

en: will idle after poll
sk: bude nečinný po stiahnutí

en: will not
sk: nebude

en: writing message text
sk: zápis textu správy
